Online Randevu

Online Randevu Hastane

Online randevu hastane içinde sıra beklememek için ve hastane işleyişi hızlandırmak için başlatılmış bir uygulamadır. Gelişen teknolojiye adapte olan sağlık hizmeti hiç şüphesiz ki manuel gerçekleşen randevu alma sistemini çevrimiçine adapte etti. Hastane önlerinde gereksiz yığılma olmasının önüne geçmesini amaçlayan bu sistem, hastane danışması için de büyük kolaylıklar sağladı. Hastaların online sistem üzerinden kolaylıkla oluşturabilecekleri randevu sistemi, hangi doktorun hangi saatte muayene için müsait olduğunu belirtiyor. Hastaların birkaç tıklama ile dakikalar içinde oluşturdukları randevu gereksiz bekleme ve yığınları %70 oranında azaltmış durumda.

Çevrimiçi randevu talebi sağlık bakanlığından devlet hastaneleri için gerçekleştirilebilir. Özel hastanelerin web sitesinden ister üye olarak isterseniz de üye olmadan oluşturabileceğiniz randevu talebi ayrıca poliklinik sahibi doktorların kendi web siteleri üzerinden de çoğu zaman oluşturulabilir.

Online Randevu Üroloji

Online randevu üroloji bölümü için de geçerlidir. Hastanenin arzu edilen herhangi bir bölümünden uygun zamana muayene talebi oluşturmak anlamına gelen online yani çevrimiçi randevu sistemi elbette üroloji bilim dalı için de geçerlidir. Arzuya göre kadın ya da erkek doktor seçme imkanı sunan bu sistem, hastaların doktor odasına daha düzenli giriş yapmasını sağlamanın yanı sıra seçilecek doktorun araştırılması bakımından da oldukça büyük önem arz eder.

Oluşturmuş olduğunuz randevu talebi ile sıra beklemeden kolay ve hızlıca muayene olma imkanı yakalayabileceğiniz üroloji bölümü dahilinde arzu ettiğiniz saatte (eğer doktor o saat aralığında başka bir hastaya randevu vermemişse) arzu ettiğiniz doktora muayene olabilirsiniz. Bu yönü ile oldukça pratik bir uygulama olan bu yöntem gelişen teknolojinin en önemli avantajları arasında yer alıyor.

Online Randevu Al Komutunun Avantajları

Online randevu al komutunun avantajlarını bu sistemi kullananlar hiç şüphesiz ki çok iyi bilir. Zira eski sistem manuel randevu alma sistemi hem hastane çalışanları hem de hasta ve hasta yakınları için oldukça çileliydi. Hastane danışmasında biriken topluluk ve bitmek bilmeyen sıralar hastaları çoğu zaman kuyruktan çıkarak rahatsızlığı oluruna bırakma durumuna sevk etmiştir. Bu durum mevcut hastalığın ileri evrelere taşınmasına olanak sağladığı için olumsuz etkiler bırakmaydı.

Şimdi ise teknolojinin hayatın her anına erişir durumda olması, hastanelerin de teknolojiden yararlanmasına yol açtı. Sıra bekleme ihtiyacı olmadan kolayca alınan randevular sayesinde artık hastalar sıra beklememenin yanı sıra rahatsızlıklarına erken teşhis ile engel koyabiliyor, olası etkileri minimuma indiriyor.


Online Rezervasyon Sistemi

Online Randevu Oluşturabilirsiniz.


Genel ÜrolojiInternal medicine


Total$

MAKE A CALCULATION

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits.


CHECK WHEN YOU HAVE TIME

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas.


ARRANGE CHECKUP DATE AND TIME

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive centric thinking.


ARRIVE IN TIME

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital.


FINISH THE CHECK UP

Collaboratively administrate turnkey channels whereas virtual e-tailers. Objectively seize scalable metrics whereas proactive e-services.
OP.DR. RUHİ GÜNGÖR

OP.DR. RUHİ GÜNGÖR