Penil Protezi Fiyatları

Penil protezi fiyatları, iktidarsızlık ile başı belada olan pek çek erkeğin araştırdığı bir konu. Zira erkeklerin en büyük problemi haline gelen sertleşme sorununa kesin çözüm üreten çok az işe yarar uygulama var. Bu uygulamalardan en kesin çözüm üreteni elbette mutluluk çubuğu olarak da anılan penil protez isimli penis protezi idir. Penise yerleştirilen bu protez sorun fizyolojik olsa dahi erkeğe cinsellik için ihtiyaç duyulan sertliği kazandırır. Piyasada satılan viagra etkisi göstermeyi vaat eden sertleşme hapları, iktidarsızlık ilaçları, pompalar ve jellerden farklı olarak bu protez herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Yani penis protez olarak da adlandırılabilen bu mutluluk çubukları ister sünnet hataları, ister yaşa bağlı isterse de prostat hastalıklarına bağlı sertleşme sorunu yaşayan yaşlı ve genç erkeklere uygulanabilir.

Fiyatları protezin işlevi göz önüne alındığında oldukça makuldür. Zira bir işe yaramayacağı halde bir servet dökeceğiniz sertleşme ilaçları ve iktidarsızlık haplarının aksine penil protez modellerinin her biri yapılış amacına sorunsuz hizmet edecektir. Bu noktada “penil protezi kaç tl” ya da “penil protezi kaç para” gibi sorular anlamını yitirmektedir. Zira burada sonuç odaklı hareket etmek hem sizi cinsel yaşama geri kazandıracak hem de uzun vadede en ucuz iktidarsızlık tedavisi edinmenize yardımcı olacaktır.

İki Parçalı Penil Protezi Fiyatları

İki parçalı penil protezi fiyatları bu yıl hastalarım tarafından bana defalarca kez soruldu. Protezin iki parçalı yapısı, pratik uygulanışı ve iktidarsızlığa kesin çözüm oluşu bu tür soruların sıklıkla sorulmasını anlamlı kılan unsurlardan… Bu nedenle mutluluk çubuğu fiyatları kısmına geçmeden önce bu protezden biraz daha detaylı bahsetmek istiyorum.

İki aşamalı yapısı ile bükülebilen bu yapı kişiye cinsellik için ihtiyaç duyduğu sertliği kazandırır. Çoğunlukla prostat büyümesi ya da prostat kanseri tedavisi sonrası sertleşme problemi yaşayan erkekler pratik ve doğal yapısı ile bu ürünü tercih etmektedir.

Protez kullanımı elbette öncelikli tercih değildir. Ancak diğer tedavi yöntemlerinin işe yaramadığı durumlarda uygulanabilecek en etkili yöntemdir. Özellikle 65 yaş üstü erkeklerin rağbet ettiği bu yöntem genç yaşta iktidarsızlık ile mücadele eden erkekler için de kaçırılmayacak bir tedavi fırsatıdır.

Tüm bu faydalar çerçevesinde iki parçalı penil protezi fiyatı özellikle taksit ve öteleme imkanı sunulan durumlarda oldukça avantajlı ve ekonomiktir. Bu gibi ödeme kolaylıkları ile uygun fiyattan tedavi olmak isteyen hastalar ameliyatı geçirecekleri hastanenin ödeme planlarını inceleyerek ceplerine ve cinsel yaşamlarına fayda sağlayacak penil proteze uygun ücretler ile  sahip olabilirler.

Üç Parçalı Penil Protezi Fiyatları

Üç parçalı penil protezi fiyatları penil protezler içinde en yüksek maliyetli penis protezidir. Üç parçalı mutluluk çubuğu adı altında da anılan bu protezler diğer protez çeşitlerine göre çok daha avantajlı özelliklere sahiptir. Bunun nedeni katlanabilir yapısının oluşturduğu doğal görünüm ve pratikliğidir.

Mutluluk çubuğu ücretleri ürünün yapısına göre değişmektedir. Ürünün yapısı kullanıcıya ne denli fayda ve pratiklik sağlıyorsa ücretler de o denli artacaktır. Bunun nedeni, ürünün komplike yapısıdır. Peki üç parçalı penil protezi diğer penil protez çeşitlerinden ayıran ve fiyat yükselten özelliği nereden gelmektedir? Bu sorunun cevabı doğallıktır. Penil protez, kişiye bir defa yerleştirilen ve vücudunda sabit kalan bir üründür. Bu da, ürünün doğal yapılı olmasını gerekli kılmaktadır. Tek parçadan oluşan penil protezi deniz ya da havuz gibi çıplaklık gerektiren mekanlarda kendini belli edecektir. Sürekli sert kalan formu, dar kıyafetlerde kendisini belli edecek, bu da kullanan kişiyi yer yer rahatsız edecektir. İki ve üç parçalı protezler yani mutluluk çubukları ise katlanır yapısı ile mayo gibi dar kıyafetlerde kendisini belli etmeyecek, doğal bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle uzman üroloji doktoru olarak ben fiyat yerine hastaların kullanım kolaylığını baz almasını tavsiye ederim.

Şişirilebilir Penil Protezi Fiyatları

Şişirilebilir penil protezi fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatları değiştiren durum, makalemin önceki kısımlarında da detaylıca belirttiğim unsurlardan kaynaklanır. Ancak bunun dışında mutluluk çubuğu fiyatı değiştiren başka durumlar da söz konusudur. Bu durumlardan ilki operasyonun gerçekleştirileceği hastanedir. Eğer hastanın özel bir hastane tercihi varsa, doktordan alınan ameliyathane kullanım ücreti hastaneye göre değişecektir. Yüksek teknolojik donanımı olan ve fiyat politikası diğer hastanelere oranla daha yüksek fiyatlardan oluşan bir hastane doktordan daha yüksek ücret talep edecektir. Kar marjını korumak isteyen doktor bu noktada hasta tercihine bağlı oluşan bu farkı toplam ücrete yansıtacaktır. Hasta böyle durumlarda fazla para harcamadan yeterli donanımı olan bir hastanede operasyonu geçirmek istiyorsa araştırmasını dikkatli ve detaylı gerçekleştirmelidir. Yeterliliği olan, steril teçhizat kullanılabilecek iyi bir hastane seçmelidir. Eğer hasta bu araştırmayı gerçekleştirilecek donanıma sahip değilse doktoruna danışmalıdır.

Bükülebilir Penil Protezi Fiyatları

Bükülebilir penil protezi fiyatları her yıl değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni değişen enflasyon ve alım gücüdür. Bu konuya çoğu zaman doktorun yapabileceği bir durum yoktur. Zira protezin kendi fiyatı piyasada değişen fiyatlara etki etmektedir.

Hasta, protez için harcayacağı bütçenin fazla ya da az olduğunu kendi içinde değerlendirmelidir. Sorunlu bir cinsel yaşamı olan, alabileceği hazzı fizyolojik nedenlerden ötürü alamayan bir hasta bu durumu düzeltmek için ödeyeceği miktarın değip değmeyeceğini kendi içinde değerlendirmelidir. Kötü giden cinsel yaşam, evlilik yaşantısına da zarar vermektedir. Bu noktada bir kere ödenecek penil protezi fiyatı sorunsuz devam edecek bir cinsel yaşama değecek midir? Bu sorunun cevabını ancak hastanın kendisi verebilir.

Eğer kişi bükülebilir penil proteze sahip olmak istiyor ancak fiyatı karşılayamıyorsa alternatifleri değerlendirebilir. Bu alternatif yine ameliyatın gerçekleştirileceği hastanedir. Bazı hastaneler taksit ve öteleme gibi imkanlar sunmaktadır. Bunun dışında hastanelerin SGK anlaşması olup olmadığı da kişiye ödeme konusunda fayda sağlayacaktır. Devlet destekli hastane seçimi, bu noktada kişiye büyük fayda sağlayacaktır.

Penil Protezi Fiyatları SGK Karşılıyor Mu?

Penil protezi fiyatları SGK karşılıyor mu formunda pek çok soru ile karşılaşmaktayım. Bu sorunun cevabı değişkendir. Zira operasyonun gerçekleştirileceği hastaneye bağlı durum değişkenlik göstermektedir.

Özel hastanelerin her birinin kendine has fiyat politikaları vardır. Bu politika ödeme erteleme ve taksit olabileceği gibi muayene ve ameliyathane ücreti şeklinde de kendini gösterebilir. Ancak bunların dışında bazı hastaneler devlet ile işbirliği yapmaktadır. SGK karşılayan özel hastaneler olarak anabileceğimiz bu hastanelerin seçimi mutluluk çubuğu fiyatların için de hastaya fayda sağlayacaktır.

Ancak unutulmamalıdır ki SGK karşılayan ilk hastane kesinlikle tercih olmamalıdır. Ameliyathane ortamında bulunan teçhizatların yeterli olması tercihi etkilemelidir. Zira ameliyat anında yaşanabilecek bir komplikasyon ameliyathanede bulunan teçhizat eksikliği nedeni ile kötü sonuçlar verebilmektedir. Hasta burada öncelikli olarak kendi sağlığını düşünmeli ardından fiyat odaklı davranmalıdır.

Penil Protezi Fiyatları SGK Geri Ödemeli Mi?

Penil protezi fiyatları SGK geri ödemeli midir sorusunun cevabını esasen üst başlık altında vermiştim. Daha önce de değindiğim gibi SGK geri ödemeleri, hastanenin SGK anlaşması olup olmamasına bağlı olarak değişmektedir. Bu bağlamda hastanın operasyonu geçirmeye karar verdiği hastanenin devlet anlaşmalı olup olmadığını öğrenmesi gerekmektedir.

Pek çok özel hastanenin SGK anlaşması bulunmaktadır. Hasta bu hastanelerden birini penil protez için tercih ettiğinde ameliyat maliyetini düşürebilmektedir. Daha sonra devlet geri ödemesi ile fiyat düşüren bu hastaneler, iktidarsızlık sorunu ile başı ciddi dertte olan hastaları cinsel yaşama uygun fiyat ile geri kazandırabilmektedirler.

Eğer hastanenin SGK anlaşması yok ise devlet bu parayı ödemez. Yani, mutluluk çubuğu ücreti tamamen hastaya kalmaktadır.

Penil Protezi Fiyatları 2019

Penil protezi fiyatları 2019 için belli oranlarda yükselecektir. Her yıl enflasyonun yükselmesi ve ülkece ciddi bir ekonomik kriz yaşamamız bunun başlıca iki nedenidir. Ne var ki fiyat değişimleri söz konusu olsa da bu değişimler ciddi oranlarda değildir. Enflasyon ile mücadele eden pek çok hastane, ameliyathane ücretlerinde küçük oynamalar yapmıştır. Bu nedenle 2019 fiyatları 2018 fiyatlarından çok da farklı olmayacaktır.

Penil protez 2019 fiyatları için kesin bir fiyat bildirmek mümkün olmasa da sizlere yardımcı olabilmek adına ortalama fiyatlar vereceğim.

Bu fiyatlar hastane, doktor ve tercih edilen mutluluk çubuğu çeşitleri ‘ne bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

OP.DR. RUHİ GÜNGÖR

OP.DR. RUHİ GÜNGÖR